در حال بارگزاری...
وبلاگ

هرآنچه لازم است از کاشت ریش و سبیل بدانید

۲۳ مهر ۱۳۹۸ مدیر سایت کاشت ریش

کاش ریش و سبیل همانند کاشت مو یکی از پر طرفدارترین روش های زیبایی برای مردان می باشد.عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل به کمک افرادی آمده است که از عدم رشد ریش صورت خود رنج می برند. در طول تاریخ، یکی از نشانه های مردانگی داشتن ریش و سبیل بوده به همین دلیل از نظر روانشناسی ریزش ریش می تواند اثر منفی بر مردان بگذارد. همچنین جدای از علم روانشناسی، از نظر بسیاری از افراد ریش صورت مردان یکی از جذابیت های چهره آقایان خواهد بود اما صورت تعدادی از مردان به دلایل مختلف ژنتیکی، زخم ها، بیماری های ایمنی و غیره و یا دلایل دیگر قادر به رشد ریش نخواهد بود

کاشت ریش چیست و به چه شکلی انجام پذیر است ؟

عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل که نام های دیگری همانند پیوند ریش، پیوند سبیل یا پیوند سوزن سوزنی شناخته شده ، نوعی از عمل زیبایی کاشت مو خواهد بود. در عمل زیبایی کاشت ریش Beard transplant همانند عمل زیبایی کاشت مو وابرو، پزشک متخصص از روش FUE برای پیوند ریش طبیعی استفاده خواهد کرد. در این روش پزشک متخصص از نقاط اهدا کننده که پشت سر می باشد، فولیکول های مو را به صورت واحدی جدا کرده و در نقاط گیرنده با استفاده از سوزن های مخصوص خواهد کاشت.

یکی از نکات مثبت عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل عدم وجود هر گونه بخیه بر پوست خواهد بود؛ زیرا در روش FUE به دلیل اینکه فولیکول های پوست پشت سر به صورت کاملا مستقیم از این ناحیه جدا می شوند و در ناحیه ریش یا سبیل کاشته می شوند، هیچ فرایند بخیه ای وجود نخواهد داشت. در نتیجه درد کمتری چه حین انجام پیوند ریش و چه پس از آن تجربه خواهید کرد.

بسیاری از افراد درباره چگونگی انجام پیوند ریش طبیعی نگران بوده و بر این گمان اند که عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل، عملی سنگین خواهد بود؛ در این باره باید گفت که این عمل زیبایی تنها ۲ الی ۳ ساعت طول خواهد کشید. نگران درد حاصل از عمل خود نباشید زیرا برای انجام عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل از بی حسی موضعی استفاده خواهد شد در نتیجه در طول کاشت ریش دردی حس نخواهید کرد. اگرچه که عمل زیبایی پیوند ریش طبیعی عملی پیچیده نخواهد بود اما امکان خطا وجود خواهد داشت پس بهتر است که قبل از انتخاب صد درصدی پزشک خود، درباره بهترین کلینیک کاشت مو و ریش و سبیل و پزشک متخصص اطلاعات لازم را کسب کرده و سپس برای انجام کاشت ریش و سبیل اقدام نمایید.